Gå til indhold

Asta Solid Dress - Black

Normal pris 799,00 kr

Moms inkluderet

Fragt beregnes i kassen

  • Color
Størrelse

Kjoler & tunikaer XS-2XL

Bryst (cm) Talje (cm) Hofte (cm)
XS 84-87 69-72 96-99
S 88-91 73-76 100-103
M 92-95 77-80 104-107
L 96-100 81-86 108-112
XL 101-105 87-92 113-118
2XL 106-111 93-98 119-124

På lager

• Maxikjole
• V-hals
• Lange ærmer med elastikkant
• Slidser i siderne
• Afslappet pasform

Produktinformation:
Enhver kvinde har brug for en alsidig kjole som denne Asta Solid Dress i sin garderobe. Med sin maxilængde og afslappede pasform tilbyder den en ubesværet stil og maksimal komfort hele dagen. Den har en elegant v-hals og slidser i siderne, som er fine detaljer til det enkle design. Du kan lege med udseendet på Asta Solid Dress ved at tilføje et bælte for at fremhæve taljen eller vælge farverige sko og smykker for at skabe et mere iøjnefaldende look. Asta Solid Dress er et must-have til din garderobe, da den er en ægte kamæleon, der kan tilpasses enhver situation, uanset om det er til hverdag eller til særlige lejligheder.

Størrelsesanbefaling:
Pasform: Maxikjole/Afslappet
Længde: Str. M = 123 cm
Ærmelængde: Str. M = 75 cm

Kvalitet: LENZING™ ECOVERO™ viscose 100%

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Kurv

Du mangler kun 799 kr før fri fragt!
Gratis fragt gælder kun levering til Danmark til Bring pakkeshops.